W naszej domowej hodowli kładziemy nacisk na charakter naszych psów, jak również eksterier i zdrowie. Zwierzęta są członkami naszej rodziny,
żyją z nami – nie obok nas i tego chcemy również dla naszych szczeniąt. Chcemy przede wszystkim, żeby psy były przyjaciółmi rodzin do których trafią dlatego też ostateczną decyzje podejmujemy po osobistym spotkaniu z przyszłymi właścicielami oraz narodzinach szczeniaczków.

Rodzice są psami przebadanymi, posiadającymi aktualne certyfikaty badań w kierunku chorób oczu, serca, bioder, łokci, jak również w kierunku nosicielstwa genów warunkujących wystąpienie wielu chorób dziedzicznych. Szczenięta pochodzące od nas są szczeniętami rodowodowymi.

Szczenięta w naszej hodowli 24 h na dobę przebywają z człowiekiem, jak również z innymi zwierzętami – posiadamy 4 psy. Dbamy również o to, żeby od maleńkości miały kontakt z dziećmi w różnym wieku. Duży nacisk kładziemy na odpowiednią socjalizację szczeniąt z otoczeniem, z różnymi dźwiękami, kształtami, przedmiotami. Szczeniaki będą poddane wczesnej stymulacji neurologicznej szczeniąt (zachęcam do zapoznania sie z tematem) np.:

http://coape.pl/wczesna-stymulacja-neurologiczna-szczeniat

oraz będą miały przeprowadzony test predyspozycji szczeniąt w celu jak najlepszego dopasowania do przyszłych właścicieli.

Szczenięta w dniu wydania będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku.Będą posiadały metryczkę ZKwP na podstawie której wyrabia się rodowód w ZKwP, czip oraz wyprawkę.

Maluchy wydajemy od 8 tygodnia ich życia.