Aleksandra Pieniak 

Dogoterapeuta i Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem, Nauczyciel nauczania Wczesnoszkolnego- Przedszkolnego.  W swojej pracy kieruję się dobrem pacjenta zapewniając mu skuteczną opiekę rehabilitacyjną. Prowadzę zajęcia z dogoterapii i fizjoterapii dla dzieci oraz dorosłych w różnych placówkach publicznych i prywatnych.Joanna Palonek 

Dogoterapeuta i Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Trener technik szybkiego czytania, uczenia się oraz zapamiętywania (Akademia Nauki). Ponadto Instruktor szkolenia psów, psich sportów oraz Zoopsycholog. W trakcie uzyskiwania tytułu zawodowego: "oligofrenopedagog z terapią pedagogiczną."  
Joanna Desput 

W fundacji odpowiedzialna za szeroko rozumianą stronę administracyjną. Zajmuje się gromadzeniem dokumentacji, logistyką zajęć, nadzorem nad działaniami i komunikacją w zespole. Z uwagi na duże doświadczenie w pracy z ludźmi oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, czynnie poszukuje sposobów realizacji naszej misji.  

Milka
Pies Terapeuta, Golden Retriever

Moje imię kojarzy się z słodką białą czekoladką i właśnie taka jestem! Sprawia mi przyjemność kiedy widzę pojawiający się uśmiech na buzi u swoich podopiecznych merdam ogonkiem i sama się śmieję. Lubię jak mnie przytulają, głaszczą,dają się polizać,być blisko swojej rodziny i z nią podróżować. Moim ulubionym zajęciem jest degustacja różnych potraw, przekąsek. Zrobię dla nich wszytko! Na spacerku fajnie jest się pobawić z psimi kolegami i koleżankami lub popływać za kaczkami są bardzo intrygujące. Chętnie się uczę, umiem aportować i wykonywać różne sztuczki, zawsze dostaje po nich pyszne smakołyki i oklaski więc chyba jestem w tym dobra. Zostałam psim terapeutą aby pomagać innym i nieść radość.

Zuzia
Pies Asystent, Jamnik Szorstkowłosy Miniaturka

Jestem indywidualistką i temperamentną Jamniczką Szorstkowłosą, specjalizuje się w przynoszeniu piłeczki, kułek oraz wykonuje różne sztuczki. Moje hobby to trzymanie porządku wśród psich rówieśników,wszytko musi być po mojej myśli wtedy nie ma chaosu, uwielbiam szukać wiewiórki w lesie i kretów, pływać za kaczakmi, nurkować w poszukiwaniu skarbów wodnych, długie spacery , podróżowanie w ciekawe zakątki świata ze swoją rodzinką. Sprawia mi przyjemność przytulanie, siedzenie na kolankach, glaskanie, szczególnie za uszkami i wywoływanie uśmiechu na twarzach ludzi dlatego zostałam psim asystentem terapeutycznym.

Zoja 
Pies Terapeuta (uczę się) Nova Scotia Duck Tolling Retriever (Toller) 

Jestem w trakcie certyfikacji na psa terapeutę. Moje imię z języka greckiego oznacza  ,,życie’’ dlatego wszędzie mnie pełno, mam w sobie dużo energii i radości którą chce wszystkich zarazić, każdego dnia żyję chwilą i cieszę się z mojego psiego życia. Dużo się uczę i biorę udział w różnych szkoleniach , sportach . Lubie spacerki gdzie mogę się wyszaleć oraz psie zabawy. Bardzo kocham swoją rodzinę i zrobię dla niej wszystko. Jestem bardzo odważna i ambitna dlatego chcę przekazywać radość innym i uczestniczyć w zajęciach z dziećmi czy osobami starszymi.

Agra
Pies Asystent, Pińczer Miniaturka

Jestem wielka duchem i sercem mimo ,że jestem małym pieskiem. Mam swoje zdanie i charakter, robię to co uważam za słuszne. Potrafię wysoko skakać dlatego na kolanka bez problemu do wszystkich doskoczę. Uwielbiam delektować się pysznym  jedzonkiem i smakusiami, siedzieć na rączkach i być przytulana, głaskana. Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza.